Centrum Wsparcia Psychicznego i Rozwoju online

Centrum wsparcia psychicznego i rozwoju

Coaching i Mentoring

Coaching i Mentoring w Happy Mind

Coaching

Coaching to intensywna forma indywidualnego procesu rozwojowego. Osobisty trener pomoże m.in. w pokonywaniu przekonań ograniczających Twoje działanie oraz w wydobywaniu Twoich możliwości, z których często nie zdajesz sobie sprawy.
To również trening umiejętności zarządzania własnymi myślami, panowania nad wewnętrznym krytykiem, który wywołuje lęk i hamuje działania.

Znajdź cel swojego życia, wyznacz plan działania i zacznij go realizować, czerpiąc satysfakcję z drogi, którą jest Twoje życie — prywatne i zawodowe.

coaching online

coaching online

Służy do odnajdowania swojej ścieżki życiowej, odkrywania potencjału, rozwoju samoświadomości, poznawania mocnych i słabych stron, pozbyciu się niewspierających przekonań, stopujących działanie myśli.

coaching online

Coaching biznesowy

Tworzenie wizji biznesu, zgodnej z wewnętrznym systemem wartości, predyspozycjami, mocnymi i słabymi stronami oraz planu realizacji poprzez wyznaczanie kamieni milowych w procesie realizacji celu.

terapia psychologiczna online

Coaching zawodowy

Coaching pomaga również w podejmowaniu trudnych decyzji i rozwiązywaniu dylematów zawodowych, które często stanowią blokadę przed pójściem do przodu i realizacją siebie na polu zawodowym.

coaching online

Mentoring managerski

Dostęp do gotowych rozwiązań (know-how) opartych na wiedzy i doświadczeniu Mentorów, którzy byli już kiedyś tu, gdzie Ty jesteś obecnie lub tam, gdzie chcesz dojść.

Chcesz zmienić swoje życie?

Umów się na pierwszą wizytę

Nie wahaj się, skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepszą pomoc. Jesteśmy dla was dostępni przez 7 dni w tygodniu w 100% zdalnie.